#1 2012-04-04 22:38:51

 Ric

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-29
Posty: 17
Punktów :   
Ilość dni w klanie: Od początku
WWW

Koniec władzy - Odejście

Witam wszystkich klanowiczów.

Mój czas funkcji władcy dobiega końca.. odchodzę z tego stanowiska z powodów braku czasu,innowacji oraz prywatnych spraw.Jest to także mała część z uwagi na to iż moja aktywność w Margonem się lekko zmniejszy tym bardziej na lelwani.Nie oznacza to koniec mojej kariery z grą choć niestety koniec z moim panowaniem.

Byłem 1 założycielem klanu i myślę że się nie zawiedliście na mnie bo się starałem z całych sił... w czasach kryzysu czy w czasach wybić nie tylko w topliście.Moje rady pamiętacie, nowe przywództwo dobrze wam także zrobi i myślę że nie zbłądzicie.

W klanie macie ulepszenie,SŁ więc strona finansowa nie jest zaniedbana wystarczy że nowy władca postawi was na nogi


Podsumowując chciałem wam powiedzieć że odchodzę ze stanowiska władcy oraz tym samym z klanu.Zastąpi mnie osoba z rady klanu oraz żebyście nie opuszczali klanu z mojego powodu.

OFICJALNIE zrzekam się tego stanowiska na rzecz nowego króla Gumisi

No cóż.. to chyba wszystko.. żegnam się z wami.. może kiedyś jeszcze razem spotkamy


Pamiętajcie mnie z dobrej strony/ Bye ;P

PS: Wszelki regulamin,strona prywatna,oficjalna oraz reguły mogą być zmienione przez nowego założyciela.. on będzie od tej pory zarządzał klanem i nową radą.Ja nie będę pełnił żadnego stanowiska choć prywatnie możecie pisać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krajobrazowicze.pun.pl www.goldhead.pun.pl www.biezuniacy.pun.pl www.possessedbydevilguild.pun.pl www.narutokllub.pun.pl